До 20 серпня 2018 року при купівлі кросовера Tucson в автоцентрі «Паритет» ви отримуєте в подарунок мультимедійний комплекс Incar AHR-2461. В акції беруть участь комплектації Comfort, Express і Style. Скориставшись спеціальною пропозицією, ви економите 16 000 гривень.


Мультимедійна система в подарунок до Tucson
 
Про Hyundai Tucson
Tucson - автомобіль, зроблений в привабливому спортивному стилі. Таке авто не залишається непоміченим на дорозі. Згладжені форми мають і практичне значення: Tucson відрізняється мінімальним аеродинамічним опором. Дана особливість сприяє хорошій керованості і економії палива.

Салон автомобіля оформлений матеріалами, приємними на дотик. При його створенні був зроблений акцент на комфорті і внутрішньому просторі салону. Кожен з пасажирів і водій під час руху відчувають себе максимально зручно.

Ще більш приємними поїздки зробить мультимедійний комплекс Incar AHR-2461. Він стане для вас і розвагою, і цінним джерелом інформації.

Про мультимедійний комплексі Incar AHR-2461
Incar AHR-2461 - це ергономічний головний пристрій, який під стать сучасного стилю Hyundai Tucson. Комплекс надає власнику наступні можливості:
• відтворення аудіо з дисків і карт пам'яті до 32 Гб;
• перегляд відео в будь-якому популярному форматі: RMVK, MKV, MOV, WMV, AVI, MpeG, TS і т.д .;
• цифровий тюнер DVB-T2;
• 9-смуговий еквалайзер;
• підсилювач звуку 4 × 50 Вт;
• зовнішня антена GPS, що йде в комплекті;
• доступ до Google Market і багато іншого.

Incar AHR-2461 дозволяє прослуховувати музику при включеному навігаторі. В цей час водій не пропустить нічого важливого: при озвучуванні повідомлень музика приглушається.

Управління комплексом відбувається за допомогою механічних кнопок і 8-дюймового сенсорного дисплея 16: 9 TFT LCD. Incar AHR-2461 - це незамінний мультимедійний помічник в дорозі. Слухайте музику, переглядайте веб-сторінки, отримуйте інформацію про затори і прогноз погоди, а також користуйтеся багатьма іншими перевагами сучасної мультимедіа-системи!

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена!

Детальну інформацію уточнюйте у наших консультантів за тел .: (044) 537 24 05.

* Акція діє з 18 липня по 20 серпня 2018 року в ТОВ «Паритет». Під подарунком мається на увазі отримання нового мультимедійного комплексу Incar AHR-2461, за умови покупки нового Hyundai Tucson в комплектації на вибір: Comfort, Express і Style 2017-2018 року випуску. Встановлення мультимедійного комплексу Incar AHR-2461 оплачується окремо.