BLUEDRIVE це філософія Hyundai Motor

Мета якої – глобальне лідерство у екологічній мобільності
шляхом поліпшення паливної ефективності
та пошуку нових енергетичних можливостей

Ми хочемо позбавити людство від хвилювання і стресів стосовно екологічності та паливної ефективності їх автомобілів. Ми сподіваємось залишити наступному поколінню чисту планету, із чистим повітрям та автомобілями, які не шкодитимуть оточуючому середовищу. Ми прагнемо реалізувати цю мрію шляхом застосування наших еко- технологій. Наші автомобілі з високою продуктивністю, які споживають менше енергії та мають інтелектуальні екологічні технології, що підвищують паливну ефективність, забезпечують легке та комфортне водіння. Точно так само ми збагатимо життя людей.

Виклик для нових можливостей майбутнього – пошук різноманітних джерел енергії

Люди цікавляться інноваціями у екологічних технологіях, питають про нові джерела енергії та хочуть насолоджуватися передовими технологіями. Майбутня екологічна мобільність, яку ми вважаємо, починається із запропонування різноманітних технологій, заснованих на потребах різних людей.

Наша творча перспектива щодо екологічної мобільності полягає від чистого та нескінченного водню, електроенергії та гібриду джерела енергії, відкриває нові можливості для майбутньої мобільності.

Ми впроваджуємо більшу ефективність, забезпечуючи найбільшу паливну ефективність

Люди говорять про еволюцію екологічно чистих технологій, які здатні підвищити ефективність та продуктивність автомобілів завдяки постійному технологічному розвитку. Ми застосовуємо передові технології у всіх наших моделях і продовжуємо технологічну еволюцію ефективності та продуктивності.

Завдяки дослідженням не лише двигунів внутрішнього згоряння, але й дизайну та матеріалів, ми прагнемо підвищити ефективність у всіх областях, пов'язаних з ефективністю споживання пального. Незалежно від того, яку модель людина вибирає залежно від свого способу життя та смаку, цей досвід не змінюється.

Науково-дослідницькі та конструкторські роботи

Даунсайзінг, Clean Diesel, Turbo GDi, DCT, ISG, CNG

Дизель/Бензин

Технологія ефективності

Підвищення ефективності витрат палива та зменшення викидів вуглецю

PHEV/HEV

Гібридна система

Електрична трансмісія та підвищена ефективність витрат пального

FCEV/EV

Чиста мобільність

Чиста енергетична система

Створення загальної цінності завдяки реалізації енергетичної справедливості

Оскільки наш обов'язок - передати чисте довкілля наступному поколінню, глобальні автомобільні компанії повинні розробляти екологічні автомобілі і скорочувати викиди вуглекислого газу. Hyundai Motor Company залишиться в авангарді вирішення екологічних проблем і докладе максимум зусиль задля досягнення мети – створення екологічного транспорту для усіх.

Переваги для суспільства

Зниження забруднення повітря

Зниження рівня викидів CO2

Зниження споживання енергії

Інновації для майбутнього зростання

Переваги для HMC

Досягнення кращої якості продукції

Отримання субсидій та податкових пільг

Захоплення нового ринку

ПРОЕКТ 2020.22.2

Hyundai Motor Group планує створити повний модельний ряд «зелених» моделей від компактних автомобілів до позашляховиків до 2020 року. Екологічний автомобільний ринок, як очікується, збільшиться з 2 мільйонів одиниць у 2014 році до 6,4 мільйонів одиниць до 2020 року. Hyundai Motor інвестує в технології «зелених» автомобілів, щоб стати лідером на цьому перспективному ринку.

Повна модельна лінійка 2020

Створення повної модельної лінійки екологічно чистих автомобілів до 2020 року

автомобіля 22

Інноваційна складова 22 екологічно чистих автомобілів Hyundai

у світі 2-а

Стати глобальним автомобільним лідером у галузі екологічно чистих автомобілів

Гібридний електромобіль

Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки

Електромобіль

Водневий електромобіль

Чотири типи екологічних автомобілів Hyundai

Автомобілі, які не потребують викопного палива та не виробляють шкідливих викидів CO2, є кінцевою метою стратегії "Blue Drive" від Hyundai Motor. Більш конкретно, стратегія "Blue Drive" спрямована на покращення функціональності автомобілів, таких як продуктивність, безпека та зручність, та, водночас, на зменшення забруднення оточуючого середовища та споживання палива. Керуючись стратегією "Blue Drive", Hyundai Motor розробила ряд «зелених» технологій та створила «зелені» автомобілі. З 2015 року еко-моделі Hyundai Motor включають гібридний електромобіль (HEV), гібридний електричний транспортний засіб із можливістю підзарядки (PHEV), «чистий» електромобіль (EV) та автомобіль, працюючий на водневих паливних елементах (FCEV).

Гібридний електромобіль

Виходячи із терміну "комбінація", гібридний електромобіль (HEV) поєднує в собі два джерела живлення - двигун внутрішнього згоряння та електромотор. Оскільки інноваційний розвиток паралельних гібридів Hyundai зробив можливим кращу економію палива з покращеною ефективністю силового агрегату, технологія управління гібридним стартером для генераторів додатково допомагає роботі двигуна та зменшує різницю між режимом EV та режимом роботи бензинового двигуна для більш плавного водіння.

Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки

Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки (PHEV) - це покращений тип автомобіля із гібридною силовою установкою із тривалим терміном служби акумулятора та більшою щільністю енергії для економічних і довготривалих поїздок у повністю електричному режимі. Незалежно від того, в якому режимі використовується автомобіль, повністю електричному (EV) або гібридному (HEV), він має значну перевагу, забезпечуючи більшу продуктивність при зниженні рівня викидів, відновлюючи енергію від зовнішнього джерела живлення.

Електромобіль

Електромобіль (EV) використовує енергію електромотору та акумуляторну батарею високої щільності для руху. Заряджаючись від зовнішнього джерела електроенергії, EV допомагає зменшити викиди вуглецю. Оснащений полімерною літій-іонною батареєюпотужністю 27кВт∙год, Hyundai EV пропонує оптимізовані рішення для підвищення продуктивності, більшої щільності енергії та швидкості.

Водневий електромобіль

Комбінуючи атоми водню та кисню в складі паливних елементів, Fuel Cell Electer Vehicle (FCEV) зберігає стиснений під високим тиском водень у цистернах і виробляє власну електрику для живлення усіх систем автомобіля. Єдиним викидом автомобіля є вода. Як перший розробник перших в світі автомобілів з водневими паливними елементами, Hyundai продовжує перебувати на провідних ролях у розвитку галузі мобільності майбутнього.